0
Košík je prázdný
0

    Multi mode

    Multi mode

    Další podkategorie Multi mode

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    11 produktů
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m

    Kód: DK-2532-01/3
    194.00 Kč 

    bez DPH

    234.74 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m

    Kód: DK-2532-03/3
    237.00 Kč 

    bez DPH

    286.77 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

    Kód: DK-2532-02/3
    213.00 Kč 

    bez DPH

    257.73 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m

    Kód: DK-2532-05/3
    280.00 Kč 

    bez DPH

    338.80 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m

    Kód: DK-2532-10/3
    387.00 Kč 

    bez DPH

    468.27 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

    Kód: DK-2532-01
    185.00 Kč 

    bez DPH

    223.85 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

    Kód: DK-2532-03
    206.00 Kč 

    bez DPH

    249.26 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

    Kód: DK-2532-02
    197.00 Kč 

    bez DPH

    238.37 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

    Kód: DK-2532-05
    234.00 Kč 

    bez DPH

    283.14 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m

    Kód: DK-2532-07
    273.00 Kč 

    bez DPH

    330.33 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

    Kód: DK-2532-10
    400.00 Kč 

    bez DPH

    484.00 Kč 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • D

      Doprodej

    • D

      Dočasně nedostupné

    • N

      Na objednávku

    • D

      Dodání běžně do 10 dnů

    • A

      Akce

    • CES

      - Hlavni sklad Cestlice
    • PAN

      - Sklad Praha Pankrác
    • BRN

      - Sklad Brno
    • OVA

      - Sklad Ostrava
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu www.krup.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...