0
Košík je prázdný
0

    Speciální nabídka

    PremiumCord USB 3.2 Superspeed HUB 7-portový s vypínači portů

    PremiumCord USB 3.2 Superspeed HUB 4-portový, USB 3.2 generace 1, USB 2.0 a 1.1 kompatibilní

    348.00 Kč  

    bez DPH

    421.08 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Převodník USB-C na HDMI, rozlišení 4K@60Hz a FULL HD 1080p, kovové pouzdro

    PremiumCord Převodník USB-C na HDMI, rozlišení 4K a FULL HD 1080p, kovové pouzdro

    224.00 Kč  

    bez DPH

    271.04 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Kabel USB-C/M - USB 2.0 A/M, rychlé nabíjení proudem 3A, 1m

    PremiumCord Kabel USB konektor C/male - USB 2.0 A/male, rychlé nabíjení proudem 3A, délka 1m, barva černá

    52.00 Kč  

    bez DPH

    62.92 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord 4K HDMI 1.4 High Speed + Ethernet kabel, zlacené HQ konektory, nylonové provedení, 10m

    Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP.

    268.00 Kč  

    bez DPH

    324.28 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord 8K Adaptér spojka HDMI A - HDMI A, Female/Female, kovová

    PremiumCord Adapter spojka HDMI A - HDMI A, Female/Female, HDMI spojka pro spojení dvou kabelů nebo změnu pohlaví konektorů, přenos signálu je stoprocentně digitální a bez jakékoli ztráty kvality.

    79.00 Kč  

    bez DPH

    95.59 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 0.25m žlutá

    Patch kabel UTP level 5e, 100% Cu měděný vodič AWG26/7, 2x RJ45 konektor, přímé zapojení 1:1, UL certifikát, baleno v sáčku s EAN kodem, český popis, vyznačená délka, délka 0.25m

    9.40 Kč  

    bez DPH

    11.37 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Vodotěsný propojovací box 2x RJ45 female (8P8C) pro kabely Cat.6, stíněný

    PremiumCord PremiumCord Beznástrojový propojovací box pro kabely Cat.6A, stíněný

    148.00 Kč  

    bez DPH

    179.08 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord HQ stíněný kabel stereo Jack 3.5mm-2xCINCH M/M 1,5m

    Kabel stereojack 3.5mm - 2x CINCH M pro propojení audia, konektory 3.5" stereojack samec - 2x cinch samec, vhodný pro propojení TV, k mobilům, mp3 apod.

    79.00 Kč  

    bez DPH

    95.59 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Ultra High Speed HDMI 2.1 optický fiber kabel 8K@60Hz,zlacené 15m

    Špičkový Ultra High Speed HDMI 2.1 optický fiber kabel pro rozlišení 8K@60Hz (7680p), 4K@120Hz (3840p) a FULL HD 1080p , zlacené konektory, tenký optický kabel s minimálním poloměrem ohnutí, vyráběný v délkách: 5m - 50m

    878.00 Kč  

    bez DPH

    1 062.38 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex,délka 2m

    196.00 Kč  

    bez DPH

    237.16 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Aktuality

    • Dovolená na poboččce v Ostravě 10-12.7.2024

      09.07.2024

      Pobočka bude mít v uvedených dnech zavřeno. Děkujeme za pochopení.


    • Nově v sortimentu USB3.2 aktivní prodlužky v hliníkovém provedení

      07.06.2024
    • Přecházíme na 8K - nové adaptéry v nabídce

      11.04.2024

      Přidáváme do nabídky nové redukce a adaptéry pro rozlišení 8K pro nejlepší obraz.


    • USB C M/M kabely s přenosem až 240W napájení

      31.01.2024

      Nově v nabídce máme kabely s možností napájení až 240W, které dokáží nabíjet takřka jakékoliv i energeticky náročné zařízení.


    • Katalog optických extenderů PremiumCord v pdf (120MB)

      12.12.2023
    • PremiumCord USB4™ Gen 3x2 40Gbps 8K@60Hz 240W Thunderbolt 3 kabely v různých délkách

      20.11.2023
    • Vítáme Vás na našem novém eshopu

      07.09.2023

      Vítáme Vás na našem novém eshopu, a budeme se nadále těšit na další společnou spolupráci. 



      Novinky, které na novém eshopu najdete:



      1) nová fotogalerie a více obrázků ve větší kvalitě



      2) našeptávač při vyhledávání



      3) web je uzpůsoben pro prohlížení na mobilech



      4) vylepšili jsme třídění dle kategorií



      5) ostatní možnosti jako "Import položek do košíku" zůstaly zachovány


    • Nové redukce USB-C s rychlostí až 40Gbps v naší nabídce

      09.06.2023
    • Přidali jsme do nabídky nové audio/video redukce v HQ provedení od PremiumCordu

      28.03.2023
    • Náš kabel HDMI 2.0 kphdm2-015 dostal doporučení za dobrou kvalitu/cenu na testovací stránce AllesBeste

      16.01.2023

      Celý test najdete na: https://www.allesbeste.de/test/das-beste-hdmi-kabel/


    K provozování našeho webu www.krup.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...