0
Košík je prázdný
0

    Speciální nabídka

    PremiumCord HQ stíněný prodlužovací kabel Jack 3.5mm - Jack 3.5mm M/F 1,5m

    PremiumCord HQ stíněný prodlužovací kabel stereo Jack 3.5mm - Jack 3.5mm Male/Female 1,5m

    58.00 Kč  

    bez DPH

    70.18 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord převodník AV kompozitního signálu a stereo zvuku na HDMI 1080P

    PremiumCord převodník AV kompozitního signálu a stereo zvuku na HDMI 1080P

    698.00 Kč  

    bez DPH

    844.58 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Optický audio kabel Toslink, OD:7mm, Gold-metal design + Nylon 1m

    PremiumCord Optický audio kabel Toslink, OD:7mm, Gold-metal design + Nylon 1m

    129.00 Kč  

    bez DPH

    156.09 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord adaptér USB-C na DisplayPort DP1.4   8K@60Hz a 4k@120Hz

    PremiumCord adaptér USB-C male na DisplayPort DP1.4 8K@60Hz male, tento adaptér s nejnovější specifikací DP1.4 přichází, umožňuje připojit a zobrazovat na nejnovějších monitorech nebo televizorech v rozlišení Ultra HD 8K@60Hz

    299.00 Kč  

    bez DPH

    361.79 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Kabel síťový prodlužovací dvojvidlice 230V 2m

    PremiumCord Kabel síťový prodlužovací dvojvidlice 230V, prodlužovací kabel pro napětí max.:250V a proudové zatížení: max 2,5A, barevné provedení:černé

    44.03 Kč  

    bez DPH

    53.28 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Vodotěsný propojovací box 2x RJ45 female (8P8C) pro kabely Cat.6, stíněný

    PremiumCord PremiumCord Beznástrojový propojovací box pro kabely Cat.6A, stíněný

    148.00 Kč  

    bez DPH

    179.08 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Kabel USB-C/M - USB 2.0 A/M, rychlé nabíjení proudem 3A, 1m

    PremiumCord Kabel USB konektor C/male - USB 2.0 A/male, rychlé nabíjení proudem 3A, délka 1m, barva černá

    52.00 Kč  

    bez DPH

    62.92 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex,délka 2m

    196.00 Kč  

    bez DPH

    237.16 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord 4K Kabel HDMI A - HDMI A M/M zlacené konektory 1m

    Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor.Podporuje FULL HD 1080p standard. Podporuje digitání ochranu obsahu HDCP.

    43.00 Kč  

    bez DPH

    52.03 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord USB 3.0 prodlužovací optický AOC kabel A/Male - A/Female  15m

    PremiumCord USB 3.0 prodlužovací optický AOC kabel A/Male - A/Female 15m

    1 288.00 Kč  

    bez DPH

    1 558.48 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Aktuality

    • Nově v sortimentu USB3.2 aktivní prodlužky v hliníkovém provedení

      07.06.2024
    • Přecházíme na 8K - nové adaptéry v nabídce

      11.04.2024

      Přidáváme do nabídky nové redukce a adaptéry pro rozlišení 8K pro nejlepší obraz.


    • USB C M/M kabely s přenosem až 240W napájení

      31.01.2024

      Nově v nabídce máme kabely s možností napájení až 240W, které dokáží nabíjet takřka jakékoliv i energeticky náročné zařízení.


    • Katalog optických extenderů PremiumCord v pdf (120MB)

      12.12.2023
    • PremiumCord USB4™ Gen 3x2 40Gbps 8K@60Hz 240W Thunderbolt 3 kabely v různých délkách

      20.11.2023
    • Vítáme Vás na našem novém eshopu

      07.09.2023

      Vítáme Vás na našem novém eshopu, a budeme se nadále těšit na další společnou spolupráci. 



      Novinky, které na novém eshopu najdete:



      1) nová fotogalerie a více obrázků ve větší kvalitě



      2) našeptávač při vyhledávání



      3) web je uzpůsoben pro prohlížení na mobilech



      4) vylepšili jsme třídění dle kategorií



      5) ostatní možnosti jako "Import položek do košíku" zůstaly zachovány


    • Nové redukce USB-C s rychlostí až 40Gbps v naší nabídce

      09.06.2023
    • Přidali jsme do nabídky nové audio/video redukce v HQ provedení od PremiumCordu

      28.03.2023
    • Náš kabel HDMI 2.0 kphdm2-015 dostal doporučení za dobrou kvalitu/cenu na testovací stránce AllesBeste

      16.01.2023

      Celý test najdete na: https://www.allesbeste.de/test/das-beste-hdmi-kabel/


    • Opět skladem celý sortiment prodlužovacích přívodů 230V

      16.12.2022

    K provozování našeho webu www.krup.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...