0
Košík je prázdný
0

    Speciální nabídka

    PremiumCord HQ stíněný kabel stereo Jack 3.5mm - Jack 3.5mm M/M 1,5m

    PremiumCord HQ stíněný kabel stereo Jack 3.5mm - Jack 3.5mm M/M

    58.00 Kč  

    bez DPH

    70.18 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Optický audio kabel Toslink, OD:7mm, Gold-metal design + Nylon 1m

    PremiumCord Optický audio kabel Toslink, OD:7mm, Gold-metal design + Nylon 1m

    129.00 Kč  

    bez DPH

    156.09 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    ClickTronic HQ OFC kabel HDMI High Speed s Ethernetem, zlacené, 4K@60Hz, 0,5m

    ClickTronic HQ OFC špičkově kvalitní kabel HDMI High Speed s Ethernetem, zlacené, 4K@60Hz, FULL HD 1080p, délka:0.5m

    223.00 Kč  

    bez DPH

    269.83 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex,délka 2m

    196.00 Kč  

    bez DPH

    237.16 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord TV antenní HQ propojovací kabel M/F 75Ohm (135dB) 4x stíněný 1,5m

    PremiumCord TV antenní HQ propojovací kabel M/F 75Ohm (135dB) 4x stíněný 1,5m

    118.00 Kč  

    bez DPH

    142.78 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord HQ stíněný kabel 2x CINCH-2x CINCH M/M 1,5m

    PremiumCord HQ stíněný kabel 2x CINCH-2x CINCH M/M

    114.00 Kč  

    bez DPH

    137.94 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord převodník AV kompozitního signálu a stereo zvuku na HDMI 1080P

    PremiumCord převodník AV kompozitního signálu a stereo zvuku na HDMI 1080P

    698.00 Kč  

    bez DPH

    844.58 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 0,25m černá

    Premiumcord Patch kabel CAT 6a S-FTP, RJ45-RJ45, kvalitní stíněný patch kabel s měděnými vodiči AWG 26/7 délka: 0,25m barva: černá

    32.00 Kč  

    bez DPH

    38.72 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord Kabel USB-C M/M, 100W 20V/5A 480Mbps bavlněný oplet, 1m

    PremiumCord Kabel USB-C male - USB-C male, hliníkové krytky konektorů, bavlněný oplet, speciálně navržený kabel pro rychlé a výkonné nabíjení nebo napájení přes USB-C, nabíjení až 5A 20V do výkonu 100W, přenosová rychlost: 480Mbps

    127.00 Kč  

    bez DPH

    153.67 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    PremiumCord HDMI 2.0b High Speed + Ethernet kabel, zlacené konektory, 2m

    Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP.

    79.00 Kč  

    bez DPH

    95.59 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Aktuality

    • USB C M/M kabely s přenosem až 240W napájení

      31.01.2024

      Nově v nabídce máme kabely s možností napájení až 240W, které dokáží nabíjet takřka jakékoliv i energeticky náročné zařízení.


    • Katalog optických extenderů PremiumCord v pdf (120MB)

      12.12.2023
    • PremiumCord USB4™ Gen 3x2 40Gbps 8K@60Hz 240W Thunderbolt 3 kabely v různých délkách

      20.11.2023
    • Vítáme Vás na našem novém eshopu

      07.09.2023

      Vítáme Vás na našem novém eshopu, a budeme se nadále těšit na další společnou spolupráci. 



      Novinky, které na novém eshopu najdete:



      1) nová fotogalerie a více obrázků ve větší kvalitě



      2) našeptávač při vyhledávání



      3) web je uzpůsoben pro prohlížení na mobilech



      4) vylepšili jsme třídění dle kategorií



      5) ostatní možnosti jako "Import položek do košíku" zůstaly zachovány


    • Nové redukce USB-C s rychlostí až 40Gbps v naší nabídce

      09.06.2023
    • Přidali jsme do nabídky nové audio/video redukce v HQ provedení od PremiumCordu

      28.03.2023
    • Náš kabel HDMI 2.0 kphdm2-015 dostal doporučení za dobrou kvalitu/cenu na testovací stránce AllesBeste

      16.01.2023

      Celý test najdete na: https://www.allesbeste.de/test/das-beste-hdmi-kabel/


    • Opět skladem celý sortiment prodlužovacích přívodů 230V

      16.12.2022
    • Opět skladem oblíbené převodníky ke starším zařízením> SCART -> HDMI a HDMI -> SCART

      04.11.2022
    • Nové položky - PremiumCord USB4™ 40Gbps 8K@60Hz kabel Thunderbolt 3 délka: 0,5- 1.2m

      26.07.2021

    K provozování našeho webu www.krup.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...