0
Košík je prázdný
0

    goobay Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V stejnosměrný 1500mA

    goobay Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V stejnosměrný 1500mA

    Speciální nabídka

    Výrobce
    goobay
    Kód

    ppadapter-01

    EAN kód

    4040849539978


    Dostupnost na pobočkách

    Vaše cena bez DPH
    298.00 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    360.58 Kč

    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat

      Podrobnosti o produktu

      Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V

      - 3V-12V po krocích, stejnoměrných DC
      - možnosti nastavení na: 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V DC výstupní napětí
      - max. 1500mA při 12V (18VA)
      - napájecí napětí 230V
      - 8ks různých výměnných koncovek v sadě (při výběru konektoru nutno zvolit správný konektor, který pasuje a má kontakt) a USB konektor (stejný jako má počítač)
      - vyhovuje normám EU - EuP 2nd stage compliance
      - CEC efficiency : Level V
      - MEPS : V

      Rozměry: 82 x 52 x 36mm
      Vstupní napěti: AC 100-240V ~ 60/50Hz
      Výstupní napětí: 3.0/4.5/5.0/6.0/7.5/9.0/12V DC
      Výstupní proud: 1500mA
      vhodný např. pro aten ce-250a ,...

      Konektory u adaptéru
      2.5 mm plug
      3.5 mm plug
      3.5 x 1.35 mm DC plug
      5.0 x 2.1 mm DC plug
      5.5 x 1.5 mm DC plug
      5.5 x 2.5 mm DC plug
      5.5 x 2.1 mm DC plug
      4.0 x 1.7 mm DC plug
      + redukce na USB typ A port


      Produkt manažer:

      informace,  272088888,  krup.pha@krup.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Související dokumenty

      Související produkty

      DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km

      Kód: DN-82010
      986.00 Kč 

      bez DPH

      1 193.06 Kč 

      s DPH

      DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

      Kód: DN-82020
      999.00 Kč 

      bez DPH

      1 208.79 Kč 

      s DPH

      DIGITUS Media Converter, Singlemode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

      Kód: DN-82021
      1 278.00 Kč 

      bez DPH

      1 546.38 Kč 

      s DPH

      DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1

      Kód: DN-82110
      1 798.00 Kč 

      bez DPH

      2 175.58 Kč 

      s DPH

      DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1

      Kód: DN-82120
      1 564.00 Kč 

      bez DPH

      1 892.44 Kč 

      s DPH

      DIGITUS Gigabit Media Converter, RJ45 / SC, typ:DN-82121-1

      Kód: DN-82121
      1 857.00 Kč 

      bez DPH

      2 246.97 Kč 

      s DPH

      TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC

      Kód: TFC-1000MSC
      1 689.00 Kč 

      bez DPH

      2 043.69 Kč 

      s DPH

      TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC

      Kód: TFC-110MSC
      1 286.00 Kč 

      bez DPH

      1 556.06 Kč 

      s DPH

      TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST

      Kód: TFC-110MST
      1 260.00 Kč 

      bez DPH

      1 524.60 Kč 

      s DPH

      DIGITUS Ethernet print server, 1x paralelní port

      Kód: DN-13001-1
      1 550.00 Kč 

      bez DPH

      1 875.50 Kč 

      s DPH

      DIGITUS Print server,3 Portový, 2xUSB2.0, 1xCanon 25F, 1xLAN RJ45

      Kód: DN-13006-1
      1 864.00 Kč 

      bez DPH

      2 255.44 Kč 

      s DPH

      DIGITUS 1-Port USB 2.0 multifunkční síťový server/NAS

      Kód: DN-13020
      1 298.00 Kč 

      bez DPH

      1 570.58 Kč 

      s DPH

      PoE Power Over Ethernet je jednoduchý způsob jak zabezpečit napájení přístupového bodu na střeše. Pasivní PoE využívá volné dráty v Ethernetovém kabelu a po nich posílá napájení zařízení na vzdálený konec.

      Kód: DN-95001
      99.00 Kč 

      bez DPH

      119.79 Kč 

      s DPH

      TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design

      Kód: TE100-S5
      357.00 Kč 

      bez DPH

      431.97 Kč 

      s DPH

      TRENDnet 5port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 kovový

      Kód: TEG-S50G
      468.00 Kč 

      bez DPH

      566.28 Kč 

      s DPH

      TRENDnet 8port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 energeticky úsporný

      Kód: TEG-S82G
      669.00 Kč 

      bez DPH

      809.49 Kč 

      s DPH

      PremiumCord Napájecí redukce pro adaptér z nap. konektoru 5.5mm na NOKIA 3.5mm

      Kód: kjr-15
      24.00 Kč 

      bez DPH

      29.04 Kč 

      s DPH

      Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V po krocích, stejnoměrných DC, možnosti nastavení na: 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V DC výstupní napětí, max.proud 1000mA 18VA , 9ks různých výměnných koncovek, vyhovuje normám EU - EuP 2nd stage compl.

      Kód: ppadapter-101
      199.00 Kč 

      bez DPH

      240.79 Kč 

      s DPH

      Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V 600mA, možnosti nastavení na: 3.0-4.5-5.0-6.0-7.5-9.0-12.0 V DC výstupní napětí

      Kód: ppadapter-45
      219.00 Kč 

      bez DPH

      264.99 Kč 

      s DPH

      Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V po krocích, stejnoměrných DC, možnosti nastavení na: 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V DC výstupní napětí, max.proud 1000mA 12VA, 6ks různých výměnných koncovek, vyhovuje normám EU - EuP 2nd stage compl.

      Kód: ppadapter-70
      199.00 Kč 

      bez DPH

      240.79 Kč 

      s DPH

      Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V 300mA, možnosti nastavení na: 3.0-4.5-5.0-6.0-7.5-9.0-12.0 V DC výstupní napětí

      Kód: ppadapter-107
      159.00 Kč 

      bez DPH

      192.39 Kč 

      s DPH

      Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V po krocích, stejnoměrných DC, možnosti nastavení na: 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V DC výstupní napětí, max.proud 600mA 12VA, 6ks různých výměnných koncovek, vyhovuje normám EU - EuP 2nd stage compl.

      Kód: ppadapter-108
      169.00 Kč 

      bez DPH

      204.49 Kč 

      s DPH

      goobay Univerzální napájecí adaptér 230V/9 V-24 V max. 36 W a 1.5 A, 7 výměnných adapotérů

      Kód: ppadapter-109
      568.00 Kč 

      bez DPH

      687.28 Kč 

      s DPH

      ATEN Receiver modul Audio/Video po Cat 5 Extender

      Kód: VE-500R
      3 344.00 Kč 

      bez DPH

      4 046.24 Kč 

      s DPH

      ATEN Transmitter modul Audio/Video po Cat 5 Extender

      Kód: VE-500T
      3 598.00 Kč 

      bez DPH

      4 353.58 Kč 

      s DPH

      goobay Univerzální napájecí adaptér 230V/5V-15V max. 36 W a 3 A

      Kód: ppadapter-131
      468.00 Kč 

      bez DPH

      566.28 Kč 

      s DPH

      Napájecí spínaný adaptér pro napájení elektronických zařízení,12V výstupní stabilizované napětí DC, 5,4A maximální napájecí proud, 100-240V / 50Hz AC vstupní napětí, síťová vidlice, výstupní konektor: vnější průměr konektoru: 5,5mm / 2,1mm

      Kód: ppadapter-144
      548.00 Kč 

      bez DPH

      663.08 Kč 

      s DPH

      DIGITUS 300 Mbps Wireless Repeater / Access Point, 2.4 GHz + USB Charging Port

      Kód: DN-7072
      432.00 Kč 

      bez DPH

      522.72 Kč 

      s DPH

      TP-LINK TL-WR840N 300MBPS WiFi N Router/AP/Extender/WISP, 5x10/100 RJ45

      Kód: TL-WR840N
      443.00 Kč 

      bez DPH

      536.03 Kč 

      s DPH

      TP-LINK Archer C24 AC750 Dualband WiFi Router

      Kód: TL-C24
      576.00 Kč 

      bez DPH

      696.96 Kč 

      s DPH

      K provozování našeho webu www.krup.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...