0
Košík je prázdný
0

    DIGITUS

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    260 produktů
    13 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat5e nestíněný

    Kód: srjkey5u
    22.00 Kč 

    bez DPH

    26.62 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat6 nestíněný

    Kód: srjkey6u
    39.00 Kč 

    bez DPH

    47.19 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Vázací páska pro vyvazování - černá, 10m

    Kód: AK-770905-100-S
    148.00 Kč 

    bez DPH

    179.08 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m

    Kód: DK-2533-05-4
    238.00 Kč 

    bez DPH

    287.98 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 2m

    Kód: DK-2533-02-4
    229.00 Kč 

    bez DPH

    277.09 Kč 

    s DPH

    DIGITUS CAT6 Modulární spojka do patchpanelu, stíněná, RJ45 na RJ45

    Kód: DN-93613
    52.00 Kč 

    bez DPH

    62.92 Kč 

    s DPH

    ST-ST optická spojka kabelů

    Kód: oststspoj
    18.50 Kč 

    bez DPH

    22.38 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 10m

    Kód: DK-2533-10-4
    328.00 Kč 

    bez DPH

    396.88 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 3m

    Kód: DK-2533-03-4
    228.00 Kč 

    bez DPH

    275.88 Kč 

    s DPH

    DIGITUS 4K HDMI EDID emulátor

    Kód: DA-70466
    285.00 Kč 

    bez DPH

    344.85 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m

    Kód: DK-2933-05
    298.00 Kč 

    bez DPH

    360.58 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

    Kód: DK-2933-02
    276.00 Kč 

    bez DPH

    333.96 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat5e stíněný

    Kód: srjkey5s
    44.00 Kč 

    bez DPH

    53.24 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Professional CAT 7 S-FTP venkovní odolný kabel 1m Venkovní odolný instalační kabel nejvyšší kategorie Cat7, drát, stíněný každý pár jednotlivě + celkově opletením a fólií. Černá barva.

    Kód: DK-1741-VH-10-OD
    23.80 Kč 

    bez DPH

    28.80 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Zásuvka 2xRJ45 na omítku, STP Cat6

    Kód: szrjz-5
    187.00 Kč 

    bez DPH

    226.27 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Velcro páska pro vyvazování strukturované kabeláže - černá, 10m

    Kód: DN-CT-10M-20
    223.00 Kč 

    bez DPH

    269.83 Kč 

    s DPH

    Digitus Sada montážní do racku ,50x šroub M6, 50x nut, 50x plastová podložka, černé

    Kód: DN-19 SET
    232.00 Kč 

    bez DPH

    280.72 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m

    Kód: DK-2532-01/3
    194.00 Kč 

    bez DPH

    234.74 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

    Kód: DK-2933-10
    318.00 Kč 

    bez DPH

    384.78 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Patch panel,CAT5E,19",24xUTP RJ45,černá

    Kód: A-PAN-24U
    479.00 Kč 

    bez DPH

    579.59 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • D

      Doprodej

    • A

      Akce

    • CES

      - Hlavni sklad Cestlice
    • PAN

      - Sklad Praha Pankrác
    • BRN

      - Sklad Brno
    • OVA

      - Sklad Ostrava
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu www.krup.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...