0
Košík je prázdný
0

    DIGITUS

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    272 produktů
    14 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat6 nestíněný

    Kód: srjkey6u
    39.00 Kč 

    bez DPH

    47.19 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex,délka 2m

    Kód: DK-2533-02/3
    196.00 Kč 

    bez DPH

    237.16 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Vázací páska pro vyvazování - černá, 10m

    Kód: AK-770905-100-S
    148.00 Kč 

    bez DPH

    179.08 Kč 

    s DPH

    Bluetooth V4.0 + EDR Tiny USB Adapter, Class 2, Dual-mode support, Bluetooth® 4.0 and Bluetooth® 3.0, Ultra nízká spotřeba, CSR Bluetooth® Chipset

    Kód: DN-30210-1
    186.00 Kč 

    bez DPH

    225.06 Kč 

    s DPH

    Digitus Sada montážní do racku ,50x šroub M6, 50x nut, 50x plastová podložka, černé

    Kód: DN-19 SET
    232.00 Kč 

    bez DPH

    280.72 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Velcro páska pro vyvazování strukturované kabeláže - černá, 10m

    Kód: DN-CT-10M-20
    223.00 Kč 

    bez DPH

    269.83 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat5e nestíněný

    Kód: srjkey5u
    22.00 Kč 

    bez DPH

    26.62 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Předložka před klávesnici gelová

    Kód: pmgk
    144.00 Kč 

    bez DPH

    174.24 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Professional CAT 7 S-FTP venkovní odolný kabel 1m Venkovní odolný instalační kabel nejvyšší kategorie Cat7, drát, stíněný každý pár jednotlivě + celkově opletením a fólií. Černá barva.

    Kód: DK-1741-VH-10-OD
    23.80 Kč 

    bez DPH

    28.80 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m

    Kód: DK-2933-05
    308.00 Kč 

    bez DPH

    372.68 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m

    Kód: DK-2932-03
    216.00 Kč 

    bez DPH

    261.36 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat5e stíněný

    Kód: srjkey5s
    44.00 Kč 

    bez DPH

    53.24 Kč 

    s DPH

    DIGITUS LC/LC optická multimode spojka

    Kód: olclcspoj
    47.00 Kč 

    bez DPH

    56.87 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 3m

    Kód: DK-2533-03-4
    228.00 Kč 

    bez DPH

    275.88 Kč 

    s DPH

    DIGITUS CAT6 Modulární spojka do patchpanelu, stíněná, RJ45 na RJ45

    Kód: DN-93613
    52.00 Kč 

    bez DPH

    62.92 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m

    Kód: DK-2533-01/3
    191.00 Kč 

    bez DPH

    231.11 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

    Kód: DK-2933-01
    229.00 Kč 

    bez DPH

    277.09 Kč 

    s DPH

    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

    Kód: DK-2933-02
    276.00 Kč 

    bez DPH

    333.96 Kč 

    s DPH

    DIGITUS CAT6 Keystone Jack, stíněný, nevyžaduje nástroj pro narážení

    Kód: DN-93612
    86.00 Kč 

    bez DPH

    104.06 Kč 

    s DPH

    DIGITUS CAT 7 Twisted Pair PiMF Installation CableS/FTP, AWG 23/1, LSZH, 1000MHz, Color orange 1m

    Kód: DK-1743-VH-10
    22.00 Kč 

    bez DPH

    26.62 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • D

      Doprodej

    • D

      Dočasně nedostupné

    • N

      Na objednávku

    • D

      Dodání běžně do 10 dnů

    • A

      Akce

    • CES

      - Hlavni sklad Cestlice
    • PAN

      - Sklad Praha Pankrác
    • BRN

      - Sklad Brno
    • OVA

      - Sklad Ostrava
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu www.krup.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...