Podrobné vyhledávání...
 Parametrické vyhledávání...
Kategorie Výrobci

Produkt je vyřazen!
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

informace
krup.pha@krup.cz
 

DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 2m

VýrobceDIGITUS 
Kódoscsc02
EAN / čárový kód4016032248477 
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Status 
Hodnocení produktuHodnoceno 0x          
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
Optický patchkabel SC/SC

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s
- délka 2m

Produkt manažer:
informace, 272088888, krup.pha@krup.cz

Zařazení produktu
DLE KATEGORIE
   Síťové kabely - optické
      SC/SC
         Multi mode
            62.5/125 OM1
Související dokumenty
Větší obrázek:  oscsc01.jpg



Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.