Špičkové kabely značky Clicktronic
     
 Podrobné vyhledávání...
 Parametrické vyhledávání...
Kategorie Výrobci

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m

VýrobceDIGITUS 
KódDK-2522-05/3
EAN / čárový kód4016032248569 
Dostupnost
CES   PAN   BRN   OVA  
0    0    0    0   
Objednat
Vaše cena bez DPH277.00 Kč
DPH21%
Vaše cena s DPH335.17 Kč
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
StatusV ceníku 
Hodnocení produktuHodnoceno 0x          
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m

Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu.

Konektor 1: SC
Konektor 2: SC
Třída vlákna: OM3

- Průměr vlákna: 50/125µ
- Multimode
- Duplexní kabel
- LSOH provedení
- Konektor s keramickým kroužkem
- Průměr kabelu 3 mm
- Typ kabelu: I-VH 2G50/125µ
- Barva kabelu: tyrkysová
- Délka: 5m



Produkt manažer:
informace, 272088888, krup.pha@krup.cz

Zařazení produktu
DLE KATEGORIE
   Síťové kabely - optické
      SC/SC
         Multi mode
            50/125 OM3

DLE VÝROBCE
   DIGITUS
      Síťové kabely - optické
         SC/SC
            Multi mode
               50/125 OM3
Související dokumenty
Větší obrázek:  DK-2522-01_3.jpg
Technický list:  DK-2522-01_3_datasheet.jpg

 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Váš e-mail:
Mám o tento produkt zájem:ano ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail
Dotaz
AntiSpam: 2 plus 3 =
  


Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.