Špičkové kabely značky Clicktronic
     
 Podrobné vyhledávání...
 Parametrické vyhledávání...
Kategorie Výrobci

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

VýrobceDIGITUS 
KódDK-2531-02
EAN / čárový kód4016032249160  
Dostupnost
CES   PAN   BRN   OVA  
3    1    0    0   
Objednat
Vaše cena bez DPH193.00 Kč
DPH21%
Vaše cena s DPH233.53 Kč
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
StatusV ceníku 
Hodnocení produktuHodnoceno 0x          
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
 
 Article number:  DK-2531-02
EAN:   4016032249160  
   
 Description:  
   
• LC / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• ST connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet  



Produkt manažer:
informace, 272088888, krup.pha@krup.cz

Zařazení produktu
DLE KATEGORIE
   Síťové kabely - optické
      LC/ST
         Multi mode
            50/125 OM2

DLE VÝROBCE
   DIGITUS
      Síťové kabely - optické
         LC/ST
            Multi mode
               50/125 OM2
Související dokumenty
Větší obrázek:  DK-2531-10.jpg



Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.