Špičkové kabely značky Clicktronic
     
 Podrobné vyhledávání...
 Parametrické vyhledávání...
Kategorie Výrobci

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m

VýrobceDIGITUS 
KódDK-2912-07
EAN / čárový kód4016032249139  
Dostupnost
CES   PAN   BRN   OVA  
0    0    0    0   
Objednat
Vaše cena bez DPH234.00 Kč
DPH21%
Vaše cena s DPH283.14 Kč
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
StatusV ceníku 
Hodnocení produktuHodnoceno 0x          
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m
 
 Article number:  DK-2912-07
EAN:   4016032249139  


 Description:  
         
• ST / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report
 



Produkt manažer:
informace, 272088888, krup.pha@krup.cz

Zařazení produktu
DLE KATEGORIE
   Síťové kabely - optické
      ST/SC
         Single mode

DLE VÝROBCE
   DIGITUS
      Síťové kabely - optické
         ST/SC
            Single mode
Související dokumenty
Větší obrázek:  DK-2912-10.jpg



Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.